Чому LED?

Активний розвиток світлодіодного освітлення і його популярність зростає невипадково. Це обумовлено безліччю переваг. Ось три головних з них:

1. Економічність. З позиції витрат вартість освітлення на базі світлодіодів – найменша в порівнянні з іншими типами світильників – як лампами розжарювання, так і енергозберігаючими. У результаті великі витрати на придбання та облаштування освітлення з лишком окупаються в процесі експлуатації, забезпечуючи значну економію при споживанні.
2. Якість світла і довговічність. У цьому аспекті LED-технології також перевершують аналоги, так що для однакових параметрів освітленості, як правило, треба менше світлодіодних світильників у порівнянні з енергозберігаючими лампами, так, і частота їх заміни буде мінімальною.
3. Екологічність. Діоди – це повністю нешкідливе і безпечне джерело світла, що виділяє його, приміром, у порівнянні з люмінесцентними лампами. Вони не потребують додаткових витрат на утилізацію, що також дозволяє економити.

Враховуючи ці об’єктивні фактори, при будь-яких електромонтажних освітлювальних роботах і створенні економічно обґрунтованих, “зелених” проектів можна і потрібно звертати увагу на світлодіоди.