Одним з додаткових напрямків діяльності ТОВ «Строй-Гарант Інвест» є виробництво і монтаж заземлюючих пристроїв. Їх основне призначення зводиться до з’єднання металевих елементів електрообладнання з грунтом. Такий елемент є обов’язковим для будь-якої електроустановки – приладу або апарата з потужністю понад 1 кВ. Фахівці нашої компанії мають великий досвід в сфері електропостачання, в тому числі проектуванні, створенні та монтажі різних пристроїв заземлення на об’єктах будь-якого призначення, як житлового, так і промислового.

Що це і для чого використовується?

По суті, заземлюючих пристроїв – це сталевий стрижень, труба або куточок, який є сукупністю провідників і заземлювачів. Останній знаходиться в контакті з грунтом і з’єднується з металевими елементами електрообладнання. У разі пошкодження ізоляції проводів, замикання або пробою струму, через даний пристрій відбудеться оперативне стікання струму в землю, відбувається спрацьовування захисних реле.

Основне призначення – забезпечення електробезпеки для захист людей, майна від ураження струмом.

Різновиди заземлюючих пристроїв

Класифікація пристроїв, що використовуються для заземлення електрообладнання та приладів, досить обширна. За розміщення щодо установок вони бувають контурними (розміщені поруч або навколо обладнання), виносними – знаходяться на відстані від заземлюючих об’єктів. Також відрізняються заземлюючих пристроїв за функціональним призначенням:

робочі (призначені для забезпечення нормального функціонування електрообладнання в будь-яких умовах, в тому числі при перепадах напруги і т.д.);
захисні (потрібні для захисту людей від ураження струмом при замиканні або пробоїв);
грозозащітние.Подвесние (використовуються для заземлення систем блискавкозахисту).
Іноді робочі і захисні пристрої об’єднують в одну групу.

Компанія «Строй-Гарант Інвест» спеціалізується на монтажі робочих, захисних і грозозахисних пристроїв в Києві і інших містах України. Ми також встановлюємо багатофункціональні заземлюючі елементи, які способи забезпечити всі види електрозахисту. Після установки ми виконуємо комплекс пусконалагоджувальних робіт і електровимірювань, надаємо необхідну документацію, здійснюємо контроль якості монтажу.