Монтаж систем блискавкозахисту будівель і споруд – це одна з додаткових затребуваних послуг компанії «Строй-Гарант Інвест». Це комплекс заходів, основне завдання яких зводиться до додаткового захисту будівель, людей, майна та обладнання від негативних впливів такої природної стихії, як попадання блискавки. Ми володіємо штатом кваліфікованих фахівців, маємо великий досвід роботи і відмінну репутацію на ринку електроенергетики, гарантуємо професійний підхід і демократичні ціни.

Що це дає і чому актуально?

Захист від удару блискавки і необхідність її відведення – це актуальна потреба більшості будинків, будівель та споруд. Так, за даними МНС України 15% всіх пожеж відбуваються через удар блискавки. Вона стає причиною загибелі сотень людей і матеріального збитку на 1 млрд. грн. на рік. Саме тому розробка, створення і монтаж спеціальних пристроїв – громо- і блискавковідводу, а також інших конструктивних елементів – це затребувана послуга для багатьох об’єктів житлового, промислового, соціального, а також торгово-складського призначення.

Основне завдання системи блискавкозахисту зводиться до захисту об’єкта від прямого ураження блискавкою та недопущення аварій через стрибки напруги.

Що ми робимо?

Фахівці нашої компанії пропонують створення систем блискавкозахисту. Цей комплекс робіт включає:

  • створення робочого проекту з обов’язковими елементами блискавкозахисту – приймача блискавки, струмовідводу, заземлювача;
  • вибір і постачання необхідних матеріалів і устаткування;
  • монтаж системи із здійсненням необхідних висотних і земляних робіт;
  • проведення електровимірювань і пуско-налагоджувальні роботи;
  • підготовка документації – виконавської та звітної.

Залежно від сфери використання, пристрої бувають зовнішніми (захищають будівлі від прямих ударів) і внутрішніми (оберігають електрообладнання від перенапруги). Також відрізняються системи блискавкозахисту за типом – бувають активними і пасивними. Вибір того або іншого пристрою залежить від роду поставлених завдань, типу будови і приладів, які потребують захисту.
Скористайтеся послугами наших досвідчених, кваліфікованих фахівців у Києві та інших містах України, вони допоможуть вибрати потрібний тип блискавкозахисту, підготують проект і встановлять систему на об’єкті ефективно, швидко і доступно!