Прокладка кабелю – це найважливіший і обов’язковий етап комплексу електромонтажних робіт. ТОВ «Строй-Гарант Інвест» здійснює весь комплекс заходів, пов’язаних з прокладанням електрокабелю, в тому числі риття траншеї, доставку і укладання кабелів, підготовку захисних конструкцій, монтаж з’єднувальних муфт, кінцеве закладення, інші види і типи укладання, у тому числі і повітряну . Ми гарантуємо високий професіоналізм та якість всіх робіт, індивідуальний підхід до будь-якої поставленої задачі, оперативність і демократичні ціни, ми використовуємо тільки сучасні матеріали від перевірених виробників.

Що включають в себе роботи з прокладання кабелю?

Електричний кабель прокладається в спеціальних захисних конструкціях – траншеях, лотках або блоках, що обмежує доступ і гарантує його захист від механічних пошкоджень. У зв’язку з цим, комплекс робіт з прокладання передбачає:

• вивчення специфіки об’єкта і кабельних систем, які були прокладені раніше;
• проектні роботи – підготовка документів та їх узгодження в різних інстанціях;
• монтаж ліній електропередач, зовнішніх і внутрішніх систем освітлення (повітряних і кабельних);
• здійснення необхідних земляних, будівельних, зварювальних робіт;
• прокладка кабелю, підключення необхідних з’єднувальних муфт;
• тестовий запуск і перевірка працездатності;
• відновлення ландшафту, підготовка звітної документації, здача робіт державним службам нагляду.

Види кабелю, що використовуються

Для прокладки в електромонтажі використовуються різні види силового кабелю. Вони складаються з однієї або декількох струмопровідних жил, які укладені в герметичну оболонку. Додатково кабель може оснащуватися екраном, сердечником, наповнювачем, бронею.
Як правило, використовуються мідні або алюмінієві жили. Не менш важливу роль відіграє і матеріал оболонки – ізоляції. Вона може виконуватися з:

• полівінілхлоридних (ПВХ) пластикатів;
• кабельного паперу, просоченої маслом;
• зшитого поліетилену.

Всі роботи виконуються в строгій відповідності вимогам техніки безпеки та стандартам TIA / EIA-568-B, ISO / IEC 11801. Наші фахівці дотримуються регламентованих правил при прокладці кабельних ліній паралельно трубопроводам або при їх перетині, поруч з теплотрасами, залізницями, іншими комунікаціями.

ТОВ «Строй-Гарант Інвест» комплексно підходить до задачі прокладки електрокабелів на об’єктах будь-якого призначення. Ми пропонуємо здійснення всіх необхідних робіт, гарантуємо надійність і відповідність всім вимогам безпеки, використовуємо виключно якісні й перевірені матеріали та обладнання. І все це на вигідних для замовника умовах, в стислі терміни і за розумні гроші!