Електромонтажні роботи

Ми займаємося забезпеченням електропостачання на об'єктах будь-якого призначення - в житлових будинках і квартирах, офісних, адміністративних або торгових будівлях, на сільськогосподарських та промислових підприємствах і т.д.

Продовжити читання
ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВIД

Всі роботи в сфері електропостачання пов'язані з підготовкою великого пакета документації з подальшим погодженням і отриманням дозволів в державних інстанціях.

Продовжити читання
Проектні роботи

Один з напрямків діяльності ТОВ «Строй-Гарант Інвест» - проектування електромереж. Фахівці нашої компанії здійснюють проектування електропостачання для об'єктів будь-якої складності і будь-якого призначення.

Продовжити читання
Оренда спецтехніки

Ціна послуги з доставки та оренди обладнання обговорюється з клієнтом індивідуально. Ми зацікавлені в прозорому і взаємовигідній співпраці, тому прописуємо всі нюанси в договорі оренди

Продовжити читання
Будівельні роботи

Ми займаємося як проектуванням і первинними розрахунками, необхідними для всіх наступних робіт, так і безпосереднім зведенням об'єктів будь-якого рівня складності, аж для фінішної обробки і монтажу комунікацій.

Продовжити читання
Мобільна пересувна електролабораторія

Лабораторію з сертифікованим обладнанням, яке дозволяє проводити різні електровимірювання. З їх допомогою можна перевірити поточний стан електромереж.

Продовжити читання