Компанія «Строй-Гарант Інвест» має солідний досвід, всі необхідні знання та навички у сфері будівництва та електромонтажу. Це дозволяє не тільки виконувати різні будівельні роботи, але й професійно управляти ними, починаючи від проектування, отримання дозвільної документації і закінчуючи контролем виконання і здачею готового об’єкта в експлуатацію. Тому одна з наших послуг – генеральний підряд, завдяки якому ви можете не тільки заощадити час, але й отримати суттєву економічну вигоду при повній відповідності всіх виконаних робіт нормативній та проектній документації.

Що таке генпідряд?

Послуги генерального підряду передбачають комплексне управління роботами. Компанія, що бере на себе цю роль, займається плануванням, організацією і контролем всіх видів робіт, несе відповідальність перед замовником за кінцеві результати й їх якість, дотримання термінів, відповідність документації. Найбільш затребувана дана послуга при будівництві “під ключ”, коли замовник лише ставить завдання і не планує вникати в усі нюанси. Для нього важливі результати, а для їх досягнення потрібно лише правильно вибрати генпідрядника.

Генеральний підряд на всіх етапах будівництва

Наша компанія пропонує свої послуги управління і контролю будівельних робіт починаючи з етапу проектування і закінчуючи здачею об’єкта в експлуатацію. Ми забезпечимо:

 

  • підготовку проекту та іншої різної необхідної документації;
  • пошук підрядників – виконавців будівництва і підготуємо будмайданчик, забезпечивши постачання всього необхідного – обладнання, техніки, матеріалів;
  • будівельно-монтажні роботи та їх контроль – поточний, приймально-здавальний, технічний і т.д .;
  • узгодження всієї документації та отримання дозволів в органах державного контролю при здачі готового об’єкта;
  • гарантійне обслуговування і багато іншого.

 

Фахівці «Строй-Гарант Інвест» мають багатий досвід генпідряду, завжди готові до реалізації завдань будь-якої складності, будівельних проектів різного призначення та інших специфічних завдань, використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта. І це все оперативно, продуктивно і за доступну ціну.