Компанія ТОВ «Строй-Гарант Інвест» надає в оренду екскаватор-навантажувач компанії JCB (модель 3CX), самоскид, кран-маніпулятор та інші види спецтехніки.

1.Екскаватор-навантажувач – це висококласна машина з відмінною продуктивністю, яка дозволить замовнику вирішити широкий спектр будівельних, монтажних і виробничих завдань. Відмінна вантажопідйомність, підвищена маневреність, компактні розміри, простота управління, бездоганна робота і вигідні умови оренди – це головні причини скористатися послугами нашої компанії.

Що можна робити за допомогою даного екскаватора?

Екскаватор-навантажувач JCB 3CX – це універсальний помічник для вирішення різних будівельних, монтажних та транспортних завдань. Ось лише деякі з них:

 • виконання земляних робіт різних видів, у тому числі виривання траншей;аренда экскаватора jcb
 • навантаження і оперативне перекидання сипучих матеріалів – піску, щебню, вугілля, грунту на борт самоскида та інших вантажних транспортних засобів;
 • відсипання валів, земляних насипів, робота в режимі бульдозера;
 • транспортування вантажів в захопленнях або ковші;
 • вирівнювання територій, часткова заміна грейдера;
 • оперативне усунення та / або ліквідація наслідків різних аварій та подій.Головні особливості пропонованого в оренду обладнанняЕкскаватор JCB 3CX – це продуктивна машина, що комплектуються різними знімними ковшами та іншими навісними пристосуваннями. До сильних сторін обладнання відноситься:
  • Відмінна маневреність і компактні розміри, що дозволяє ефективно використовувати машину в обмеженому просторі.
  • Потужна гідравлічна система і прекрасна вантажопідйомність.
  • Висока ефективність роботи і бездоганні експлуатаційні характеристики, підтверджені репутацією виробника – довговічність, надійність, безвідмовність.
  • Комфорт для оператора в процесі експлуатації і виконання будь-яких робочих операцій.samosval-howo

  2.Самоскид – це сучасний вантажний автомобіль з функцією саморозвантаження, який використовується для транспортування навалочних або сипучих вантажів (вивезення грунту з котловану, його переміщення в межах об’єкта, відсипання територій, доріг, майданчиків, доставка сипучих будматеріалів, вивіз будівельного сміття і т.д.). Кожна з перерахованих вище робіт має свою специфіку і вимагає професійного підходу та технічних можливостей для успішного її виконання. Самоскид є незамінним транспортним засобом на різних будівельних і промислових об’єктах, а також у безлічі інших випадків, коли виникає необхідність швидко перевезти певний тип вантажу.
Оренда самоскида має ряд певних переваг. Вибираючи такий автомобіль в оренду Вам не потрібно турбуватися про те, де його залишити на зберігання до наступного використання. Таким чином, це позбавляє від додаткових турбот і дозволяє заощадити

3. Кран-маніпулятор вважається універсальною і економною машиною, адже вона може замінити відразу два автомобілі – автокран і вантажівку, а так само здатна самотужки впораєтися з навантаженням і транспортуванням великовагових, великогабаритних, кускових і сипучих вантажів. ТОВ «Строй-Гарант Інвест» надає послуги вантажоперевезення краном-маніпулятором в місті Києві та області.
Ви можете замовити кран-маніпулятор як на разову роботу з транспортування великогабаритного вантажу або доставці будматеріалів, так і взяти в оренду на тривалий термін, що буде значно вигідніше, ніж виконувати роботу kran-manipulyatorчастинами.Замовляючи кран-маніпулятор Вам не буде потрібно залучення додаткової техніки. Ваша робота буде проведена професійно, швидко і якісно, а також Ви заощадите Ваш час і кошти.
Ціна послуги з доставки та оренди обладнання обговорюється з клієнтом індивідуально. Ми зацікавлені в прозорій і взаємовигідній співпраці, тому прописуємо всі аспекти в договорі оренди – терміни, ціну, умови експлуатації і т.д. Постійні клієнти можуть розраховувати на додаткові знижки при оренді або отримати інші привілеї при замовленні різних послуг нашої компанії.