Якщо якість будівельних робіт в першу чергу залежить від матеріалів, що використовуються, то зовнішня привабливість і презентабельність об’єкта залежить переважно від фасаду. Це візитна картка не тільки будівлі або споруди, але і його господаря (замовника), тому до її виконання пред’являються підвищені вимоги, як в аспекті естетичних, так і експлуатаційних характеристик. Компанія «Строй-Гарант Інвест» пропонує послуги монтажу фасадів з використанням різних сучасних матеріалів і прогресивних технологій. Наші досвідчені фахівці допоможуть визначитися з різноманітністю сучасних рішень, якісно та оперативно виконають фасадні роботи будь-якого рівня складності на будь-яких об’єктах різного призначення.

Не тільки естетика, але і функціональність

Фасад – це лицьова сторона будівлі, його завдання не тільки прикрасити, але і виділити будівлю серед безлічі інших будов. Він повинен бути як красивим і привабливим, так і функціональним. Його завдання – забезпечувати гармонійне поєднання з навколишнім ландшафтом, іншими елементами будівельного об’єкта і територій, а також виконувати важливі функціональні завдання – оберігати стіни, сприяти довговічності і збереженню тепла, бути стійким до механічних впливів, перепадів температур, вітру, опадів і т.д.

Тому при розробці фасаду необхідний відповідальний підхід, що передбачає серйозну підготовчу роботу на етапі проектування. Слід забезпечити сполучуваність всіх матеріалів, що використовуються, їх естетичну гармонію з максимальною функціональністю.

Фасадні матеріали

Розвиток будівельних технологій і різноманіття матеріалів дозволяють урізноманітнити фасади будь-яких об’єктів. Сьогодні вони можуть виконуватися з:

– штукатурних матеріалів;
– керамічного граніту;
– композитних панелей;
– сайдинга – металевого, цокольного, вінілового;
– а також плит, вагонки, блокхаузу, різних дрібноштучних виробів і т.д.

ТОВ «Строй-Гарант Інвест» гарантує комплексний підхід до проектування, розробки та монтажу фасадів в Києві та інших містах України. Завдяки нашим фахівцям ви отримаєте не тільки красиво і грамотно оброблену будову, але й переваги у функціональних критеріях у вигляді довговічності і стійкості, економії на опаленні.

[/vc_row]