У сучасному будівництві використовуються монолітні залізобетонні конструкції. Їх основними перевагами є надійність, довговічність, стійкість до зовнішніх впливів, можливість швидкого зведення, відносна простота в експлуатації (будівельні роботи можуть виконуватися без баштових кранів), а також доступна вартість. Наша компанія надає послуги монолітного будівництва в найкоротші строки в Києві та інших містах України.

Специфіка і особливості використання

Залізобетонні конструкції – це незамінний матеріал, що складається із сталі і бетону, без якого не уявити сучасне будівництво. Залежно від способу виконання вони бувають збірними і монолітними. Перші виготовляються на заводах і доставляються в готовому вигляді на будмайданчик, а другі – виконуються прямо на об’єкті. За допомогою останніх можна в короткі строки звести різні за формою та поверховістю будівлі, забезпечити їм привабливий зовнішній вигляд за рахунок фасадної обробки.

Будівництво з використанням монолітних залізобетонних конструкцій особливо затребуване в умовах щільної міської забудови, де проблематично використовувати баштові крани. Будівельний процес в цьому випадку передбачає такі етапи, як:

1. Установка каркаса (армування) і опалубні роботи (вибір і установка рамної, тунельної або балочної опалубки).
2. Заливка бетону.
3. Догляд за бетоном, що твердіє, і подальша розпалубка.

Переваги використання монолітних залізобетонних конструкцій:

– високий рівень міцності і відсутність швів (що покращує тепло- і звукоізоляцію);
– можливість надання будь-яких форм і розмірів, що є відмінним рішенням при оперативному зведенні будинків і споруд;
– відмінні експлуатаційні параметри – надійність, довговічність, стійкість до корозійних процесів і негативних впливів природних умов;
– відносна доступність і простота в експлуатації – немає необхідності в залученні складної техніки.

Фахівці ТОВ «Строй-Гарант Інвест» пропонують весь комплекс робіт по монолітному будівництву. Ми гарантуємо кваліфіковане і професійне виконання будь-яких видів бетонних робіт, вибір відповідного типу опалубки для конкретного виду будівництва, своєчасну здачу готового об’єкта.