ТОВ «Строй-Гарант Інвест» пропонує розробку і монтаж розподільних електричних шаф за індивідуальними і типовими схемами. Для їх виготовлення ми використовуємо сертифіковані комплектуючі від провідних виробників, гарантуємо високу якість збірки і безперебійне виконання всіх функцій. Співпраця з нами – це індивідуальний підхід, бездоганний професіоналізм, взаємовигідні умови роботи, гнучке ціноутворення і завжди ефективне вирішення поставлених завдань і цілей!

Що це таке?

Електрична або електротехнічна шафа (вона же шафа розподілу електроенергії – ШРЕ) – це обов’язкове обладнання для сучасних електромереж. Тут розташовується панель управління енергосистемою, різне обладнання енергопостачання: контактні елементи, сервера, джерела подачі струму і т.д. Основне призначення такого обладнання зводиться до забезпечення доступу до системи контролю, управління і розподілу електрики.

Зовні – це, як правило, металевий короб, різних розмірів і внутрішньої структури, дверцята з замком, спеціальний каркас, на якому розташовується електрообладнання та захисні панелі, що закривають електропроводи і розподільчі елементи.

Функції ШРЕ:

– розподіл і облік енергоресурсів;
– введення 3-фазної та / або 1-фазної електромережі;
– захист від витоку струму і перевантажень;
– автоматичне вимикання у разі аварії.

Різновиди електричних шаф

У сфері енергозабезпечення сьогодні використовуються різні модифікації та види ШРЕ, багатогранні й цілі їх використання. Головні відмінності, як правило, стосуються розмірів, способів монтажу (підлогові, настільні, підвісні і т.д.), матеріалів виготовлення, внутрішньої структури. Додатково урізноманітнити таке електрообладнання можуть окремі елементи, наприклад, різні замки, які впливають на рівень безпеки та дозволяють ефективно контролювати доступ до електромереж.

Компанія «Строй-Гарант Інвест» займається проектуванням і професійним монтажем шаф розподілу електроенергії в Києві та інших містах України. Наші кваліфіковані та досвідчені співробітники виконають всі вимоги замовника у відповідності з діючими нормами і правилами безпеки, що дозволить не тільки створити ефективне обладнання для контролю і управління електромережами, але й налагодити безперебійну і надійну роботу об’єкта в цілому!