Всі роботи в сфері електропостачання пов’язані з підготовкою великого пакету документації з подальшим узгодженням і отриманням

дозволів в державних відповідних 13620067_1773329942881984_4124203318401381836_nінстанціях. Якщо ви хочете заощадити час і нерви, то обирайте послуги нашої компанії. Ми підготуємо для вас всю поточну документацію, правильно оформимо і
представимо в держоргани, узгодимо її, отримаємо всі необхідні дозволи і все це в найкоротші строки.

Пакет документів для приватних осіб

Підготовка документації необхідна як компаніям, так і приватним особам. Одне з найчастіших і затребуваних завдань для останніх – це підготовка проекту електрифікації житлових об’єктів. У цьому випадку, як правило, необхідні такі документи:

• права власності на об’єкт нерухомості і землю;
• готовий план підключення електромереж;
• довідка із зазначенням обсягу потужностей, виділених для об’єкта.

Документація для бізнесу

Підприємства і різні організації частіше стикаються з підготовкою та оформленням документації, в тому числі і для цілей електропостачання. Тут перелік необхідних документів для узгодження та отримання дозволів ширше. Він включає в себе наказ про призначення керівника, план підключення всіх приладів обліку, акт розмежування власності. Якщо запланований монтаж електропроводки, то також потрібні акти про приховані роботи, акт приймання і т.д.

Швидко і вигідно з професіоналами

У вас немає часу і бажання відвідувати різні державні органи нагляду і контролю, простоювати в чергах, збирати всі необхідні та коригувати неправильно оформлені документи? Тоді фахівці ТОВ «Строй-Гарант Інвест» виконають цю рутинну і малоприємну роботу за вас. Наш досвід у підготовці технічної документації, знання всіх актуальних вимог і правил оформлення, наявність налагодженої функціональності дозволить не тільки заощадити ваші сили, час, нерви і навіть гроші!