Одне з найпоширеніших завдань електромонтажних робіт – це монтаж електропроводки. Завдяки її наявності і якісній роботі можливе забезпечення електропостачання як різних будівель, так і всіх об’єктів усередині них, у тому числі житлових квартир, промислових та інших спеціалізованих приміщень. Компанія «Строй-Гарант Інвест» та її кваліфіковані фахівці пропонують послуги облаштування як зовнішньої, так і внутрішньої проводки.

Види проводки

Всю електропроводку можна розділити на два види – зовнішню – необхідна для підключення будинків і будов до електростанцій, і внутрішню – потрібна для енергозабезпечення в квартирах і приміщеннях. Зовнішня, як правило, прокладається по спеціальним опорам та стінам, а внутрішня буває прихованою і відкритою. Остання рекомендована при електрифікації споруд і будівель з дерева, що спрощує доступ до проводів. Прихований монтаж припускає штроблення стін і прокладку електричних кабелів під оздоблювальними матеріалами – штукатуркою, шпалерами і т.д. У цьому випадку доступ до проводки ускладнений, але це компенсується безпекою та естетичним зовнішнім виглядом.

Чому монтаж електропроводки краще довірити фахівцям?

Роботу з електрифікації квартир або інших приміщень або навіть електропостачання цілої будівлі не порівняти із заміною лампочки. Це праця, яка вимагає участі фахівців з певною групою допуску, від правильності їх виконання залежить не тільки ефективна робота електроприладів і устаткування, але і безпека мешканців або працівників підприємства. Тому прокладка електропроводки є відповідальною, непростою і вимагає спеціальних знань роботи. Для її виконання потрібно врахувати і правильно визначити:

• загальну потужність споживання на об’єкті;
• вид і тип необхідних кабелів;
• порядок виконання робіт, забезпечити правильне розташування та чисельність коробів із сполучними проводами і т.д.

Досвідчені фахівці «Строй-Гарант Інвест» виконають монтаж електропроводки на будь-яких об’єктах, забезпечать надійність, безпеку та ефективну роботу систем освітлення та електрообладнання в різних типах будівель. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, оперативність, високу якість і демократичні ціни.