Безперебійне енергопостачання – це фактор, який зумовлює стабільність і ефективність роботи будь-якого сучасного бізнесу, як невеликого інтернет-кафе, так і великого промислового підприємства. Специфіка забезпечення електричною енергією складів, ТРЦ і промислових об’єктів обумовлюється високими потужностями обладнання, що використовується, а також підвищеним споживанням електроенергії.

При підготовці технічного рішення, яке дозволить реалізувати електрифікацію та безперебійну подачу електроенергії, в першу чергу враховуються планові обсяги електроспоживання та умови підключення будівлі та його обладнання до зовнішніх мереж.
Електрифікація нежитлових будівель різного призначення – офісного, розважального, складського, промислового т.п., має свої нюанси. Приміром, на сучасному складі необхідно як підтримувати ефективне функціонування комплексу інженерних систем, так і створювати умови для продуктивної роботи персоналу – висвітлювати об’єкт і найближчі території тощо.
При забезпеченні електрикою ТРЦ і великих супермаркетів необхідно гарантувати стабільну роботу різного складського, торгового, холодильного обладнання, подбати про ефективність функціонування інженерних систем – вентиляції та опалення, забезпечити безпеку – підтримку відеоспостереження та сигналізації, правильно організувати роботу освітлювальних приладів всередині і зовні об’єкта.

У таких приміщеннях обов’язково встановлюють резервні генератори, які дозволять зберегти працездатність касових пристроїв, систем відеоспостереження і безпеки й основного обладнання (морозильних камер, холодильників) при аварійному відключенні електрики.
Специфіка роботи промислових об’єктів ще складніша. Вона полягає в наявності численного потужного устаткування з високими показниками енергоспоживання. Дуже часто для таких об’єктів необхідно шукати нестандартні рішення для освітлення та реалізації інших специфічних завдань.

Електромонтажні роботи на більшості вищеописаних об’єктів додатково регламентуються спеціальними нормами та вимогами будівництва, електропостачання та безпеки.