about-1-555x788

ООО «СТРОЙ-ГАРАНТ ИНВЕСТ»

about-2-555x181

Спеціалізуємося на повний спектр ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИХ ПОСЛУГ, ПРОЕКТУВАННІ І БУДІВНИЦТВІ В КИЄВІ ТА РЕГІОНАХ УКРАЇНИ.

Підприємство здійснює свою діяльність відповідно до ліцензії АЕ № 524362 від 7 жовтня 2014 року, має величезний досвід роботи, налагоджені партнерські відносини з успішними представниками даної сфери, команду кваліфікованих фахівців-однодумців. Багатопрофільне підприємство стабільно функціонує на українському ринку електроенергетики і пропонує такі види послуг, як:

електромонтажні послуги
Монтаж і будівництво розподільних і трансформаторних підстанцій, встановлення повітряних і кабельних ліній електропередач, розподільних пристроїв, електромереж і проводок для промислових і житлових об’єктів, здійснення електровимірювань при наявності лабораторії, пусконалагоджувальні роботи
Проектні роботи
Проектування (як електрична, так і будівельна частина), підготовка, юридичний супровід в оформленні та погодженні документації, допомога в отриманні дозвільної документації і т.д.
Будівництво
Будь-які види робіт від розробки проекту і облаштування будівельного майданчика і до здійснення фінішних оздоблювальних робіт, прокладки комунікацій і контролю якості
Інші послуги
В тому числі надання спецтехніки в оренду, розробка і створення електричних шаф, систем заземлення, блискавкозахисту і т.д.

Гарантія якості
Що отримує наш партнер?
Основним принципом нашої роботи є комплексний індивідуальний підхід до реалізації поставлених завдань на всіх етапах співпраці. Ми допоможемо Вам в отриманні технічної документації, розробимо необхідну кошторисну документацію, організуємо поставки кабельної продукції та обладнання, виконаємо всі електромонтажні, будівельні та пусконалагоджувальні роботи і здамо готовий об’єкт в експлуатацію в найкоротші терміни.

Переваги нашої компанії

ТОВ «Строй-Гарант Інвест» надає широкий перелік послуг в сфері електроенергетики. До наших основних переваг відноситься:

широкий профіль діяльності. Ми досягаємо успіху в сфері електромонтажних, проектних і будівельних робіт
індивідуальний підхід до кожного замовника
багатий досвід, безліч постійних клієнтів і партнерів серед провідних українських компаній
гнучке ціноутворення, взаємовигідне співробітництво як в короткостроковій, так і стратегічній перспективі
високі гарантії якості, відповідальний підхід до роботи
оперативність і професіоналізм при вирішенні будь-яких поставлених завдань

Our Team

John Doe

Electrical Engineer

Sally Star

Leading Architect

Mark McBill

Construction Engineer

Samuel Parker

Testing Manager