Один з напрямків діяльності ТОВ «Строй-Гарант Інвест» – виготовлення та монтаж металоконструкцій на різних будівельних об’єктах в Києві та інших містах України. Високий професіоналізм наших фахівців, якісне технічне оснащення і застосування сучасних технологій дозволяє виконувати нам завдання будь-якої складності, в залежності від індивідуальних потреб клієнта. Ми не тільки проектуємо і виготовляємо якісні металоконструкції, але й здійснюємо їх установку на об’єкті, в тому числі з можливістю демонтажу вже наявних.

Що це таке?

Металоконструкції – загальна назва виробів з металів і сплавів. Вони є невід’ємною складовою і основою більшості будівельних об’єктів – будинків, будівель та споруд. Найважливішу роль для сучасного будівництва відіграє як бездоганне проектування і виготовлення металевих конструкцій із забезпеченням їх міцності, правильних форм, інших експлуатаційних характеристик, так і грамотний монтаж з дотриманням будівельних норм і стандартів якості. Тому для виготовлення і установки таких несучих елементів необхідний професійний підхід, висока кваліфікація, досвід і знання.

Вимоги до конструкцій з металу

Металоконструкції – це основа будь-якого будівельного об’єкта. При їх проектуванні необхідні точні розрахунки, які дозволяють уникнути деформацій, тріщин або руйнувань. Також сучасний будівельний ринок вимагає, щоб ці несучі елементи були міцними, надійними, легкими, транспортабельними і простими в установці.

Що ми пропонуємо:

 

  • проектування типових та індивідуальних металоконструкцій будь-якої складності для зведення різних будівельних об’єктів;
  • виготовлення з використанням сучасних матеріалів;
  • установку, а також при необхідності демонтаж старих металоконструкцій.

 

Професіонали компанії «Строй-Гарант Інвест» розрахують навантаження на металоконструкції, підготують проект з ескізами та кресленнями, виготовлять, виконають його якісний монтаж з дотриманням всіх правил, норм і стандартів. Ви отримаєте надійний результат в найкоротші строки.