Один з напрямків діяльності ТОВ «Строй-Гарант Інвест» – це електромонтажні роботи будь-якого рівня складності. Наші кваліфіковані фахівці займаються розробкою і установкою розподільних і трансформаторних підстанцій, прокладанням ліній електропередач і кабелю, монтажем електропроводки, якими вимірами в сфері електроенергетики, автоматизацією і забезпеченням безперебійного функціонування електромереж на різних об’єктах.

Основні види електромонтажних робіт

Згідно з ліцензією, виданою Державною архітектурно-будівельною інспекцією України та дозвіл Держгірпромнагляду, компанія «Строй-Гарант Інвест» виконує монтаж, ремонт і обслуговування електроустаткування і електромереж, роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000 В, різні супутні роботи (зварювання, земельні роботи, роботи в траншеях і шурфах) на всій території України.

Що ми робимо?

Електромонтажні роботи – це комплексний термін, має на увазі облаштування зовнішніх і внутрішніх електромереж, проектування, розробку і будівництво спеціального електрообладнання. Електромонтаж увазі як установку проводки і підключення різної побутової техніки в рамках окремої квартири, так і комплекс робіт з енергозабезпечення та підтримки безперебійної роботи складних промислових об’єктів. Ми пропонуємо як ті, так і інші послуги, в тому числі:

• монтаж силового обладнання, розподільних і трансформаторних підстанцій;
• прокладку ліній електропередач, електропроводки на об’єктах різного призначення;
• установку зовнішнього освітлення та освітлювальних установок на територіях вулиць, парків, промислових підприємств;
• монтаж і облаштування різного електрообладнання промислового призначення;
• впровадження автоматизованих систем обліку електроенергії;
• вимір, перевірку роботи та ремонт електромереж і т.д .;

Чому ми?

Якщо вам необхідні якісь певні види послуг в сфері електропостачання в Києві або будь-якому іншому місті України, то сміливо звертайтеся в компанію «Строй-Гарант Інвест». Ми гарантуємо професійне та якісне виконання будь-яких електромонтажних робіт, оперативність і гнучку політику ціноутворення. Нашими незаперечними перевагами є наявність всіх необхідних дозволів та ліцензій виду діяльності, професійний підхід, кваліфіковані кадри, великий досвід роботи та численні відгуки задоволених клієнтів.