ТОВ «Строй-Гарант Інвест» – це багатопрофільне підприємство, яке поряд з електромонтажними, проектними та будівельними роботами пропонує широкий перелік додаткових послуг. Завдяки партнерським відносинам з різними зарубіжними та вітчизняними компаніями, великому досвіду роботи, налагодженим зв’язкам з постачальниками, ми пропонуємо спецтехніку в оренду, здійснюємо монтаж заземлення, блискавкозахисту, виробництво і установку електричних шаф. Замовляйте послуги для ефективної роботи промислових об’єктів або офісу, різних побутових потреб і т.д.

Всі додаткові послуги нашої компанії:

Оренда екскаватора JCB 3CX Sitemaster для здійснення різних земляних робіт, навантаження сипучих матеріалів, транспортування вантажів і т.д.
Монтаж систем блискавкозахисту для забезпечення додаткового захисту від пожеж і загрози прямого попадання блискавки в будівлю або споруду.
Здійснення заземлення для захисту електрообладнання, людей і будівель в цілому, від ураження електрострумом внаслідок поломок і інших непередбачених ситуацій.
Виробництво і установка заземлюючих пристроїв для забезпечення підвищеної електробезпеки на об’єктах різного призначення.
Проектування, створення та монтаж електричних шаф для ефективного контролю і управління роботою електромереж на різних об’єктах.
Для кого будуть актуальні дані послуги?

Всі ці додаткові напрямки діяльності нашої компанії в комплексі або ж окремо універсальні. Вони затребувані як приватними клієнтами, так і представниками бізнесу. Різні види земляних робіт, забезпечення додаткової електробезпеки, забезпечення зручного контролю і управління електричними мережами – все це актуальні послуги для дому, офісу, промислового підприємства і не тільки.

Чому ми?

Наша компанія готова до плідної співпраці в будь-яких напрямках. Ми виконаємо як комплекс електромонтажних та / або будівельних робіт, так і одиничні замовлення з оренди спецтехніки, розробці та реалізації заземлення або заземлюючих пристроїв, систем захисту від блискавок, установці електричних шаф в Києві і інших містах України на об’єктах різного призначення. Високий професіоналізм співробітників, великий досвід роботи, гарантії якості послуг, наявність всіх необхідних дозволів та ліцензій, доступні ціни – це головні причини співпраці з нами !!!