Одна із затребуваних додаткових послуг компанії «Строй-Гарант Інвест» – монтаж заземлення. Це необхідний елемент, що забезпечує гарантії електробезпеки як будівель і споруд в цілому, так і різного устаткування і приладів зокрема. Наша компанія виконує проектування, створення і установку систем заземлення як в рамках здійснення комплексних електромонтажних робіт, так і в якості окремої послуги для різних замовників і потреб. Ми пропонуємо високий професіоналізм, оперативність і гарантії якості і все це – за розумні гроші.

Для чого потрібно заземлення?

Основне призначення заземлюючих систем – це додатковий захист будівель, людей, обладнання та електроприладів при поломки техніки, ударах блискавки, скачках напруги та інших непередбачених ситуаціях. Це один з основних елементів електробезпеки, без якого не уявити надійне, довговічне і безперебійне функціонування сучасних електромереж і більшості їх складових.

Конструктивні особливості та різновиди заземлення

Головний компонент системи заземлення – це група або одиничний електрод – заземлювач, який з’єднує обладнання або точку електромережі з грунтом, через який при необхідності і станеться вiдведення заряду в землю.

За видами заземлення бувають:

глибинні – одні з найдоступніших, але в той же час вельми надійних рішень. Складаються зі стрижнів, які забиваються в грунт на велику глибину;
Багатоелектродні – це складний системи, що складаються з декількох великих електродів, розміщених на відстані один від одного. Монтаж вимагає більше витрат у порівнянні з глибинними;
кільцеві – найефективніші і дорогі системи заземлення. Пристрій має вигляд кільця, яке розтягується по периметру об’єкта – будівлі – на глибині в 50-70 см.
Фахівці ТОВ «Строй-Гарант Інвест» надають комплекс послуг із забезпечення заземлення різних елементів електромережі. Ми створимо для вас проект, реалізуємо його, якісно і оперативно зробимо монтаж і все це на будь-яких об’єктах різного призначення міста Києва і в інших регіонах України.